Wyróżnia się wiele rodzajów wózków widłowych. Najprostszym jest wózek podnośnikowy, który służy do podnoszenia palet towarów na różne wysokości. Wózki podnośnikowe mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą silnika.

Ręczne wózki widłowe są proste w konstrukcji, spotykamy je często w sklepach, hurtowniach, ale również w portach czy magazynach. W przypadku wózków podnośnikowych z napędem, mamy do wyboru kilka rodzajów.

Więcej…
Dodatkowe kursy i szkolenia zawodowe
Informacje

Dodatkowe szkoleniaAby łatwiej znaleźć lepszą pracę lub w ogóle podjąć zatrudnienie, warto inwestować w dodatkowe kursy i szkolenia zawodowe. Pozwolą nam one na podniesienie swoich kwalifikacji, zdobycie nowych oraz w efekcie: podjęcie bardziej intratnego zatrudnienia lub otrzymanie awansu.

Sposobem coraz bardziej popularnym jest decydowanie się na kursy operatorów żurawi wieżowych, żurawi typu HDS, czyli żurawi przeładunkowych różnych typów oraz kursy wózków widłowych.

Kandydat na szkolenie powinien być osobą pełnoletnią, posiadać do najmniej podstawowe wykształcenie oraz zaświadczenie o braku przeciwwskazań do tego typu pracy - kurs BHP. Zazwyczaj ośrodki szkoleniowe współpracują z wykwalifikowanymi lekarzami, więc przeprowadzenie badań nie jest żadną trudnością.

Na kurs można wybrać się indywidualnie i opłacić go z własnej kieszeni lub starać się o dofinansowanie z urzędu miasta. Wiele urzędów z chęcią finansuje mieszkańcom, zwłaszcza osobom bezrobotnym, tego rodzaju możliwości doskonalenia zawodowego.

Możemy również wybrać się na kurs z pracy, zarówno indywidualnie, jak i w grupie. W tym wypadku przełożeni zazwyczaj decydują się na sfinansowanie pracownikowi kursu. Jeśli z danej firmy czy działu większa liczba osób jest chętna na szkolenie, ośrodek może zorganizować kurs na terenie firmy lub w ośrodku ale dedykowany konkretnemu klientowi. Oznacza to, że na kursie będą jedynie pracownicy tej firmy, bez możliwości wstępu osób z zewnątrz. Jest to bardzo wygodne i sprzyja integracji pracowników.

 
Doświadczenie zawodowe atrakcyjne na rynku pracy
Doświadczenie zawodoweNawet najlepsze CV i świetnie napisany list motywacyjny nie pomogą, jeżeli pracownik nie ma się czym pochwalić. Ostatnimi czasy zaś pracodawcy coraz dobitniej dają odczuć, co ich interesuje - doświadczenie zawodowe.
Kursy zawodowe - przekwalifikowanie
Kursy zawodoweTrudna sytuacja na rynku sprawia, że co raz więcej osób myśli o zmianie zawodu i przekwalifikowaniu. Należy więc podjąć decyzję co chcemy robić, jaka profesja zapewni nam zatrudnienie i godziwe wynagrodzenie. Najlepiej zdecydować się na zaję

Kursy językowe

Gdzie najlepiej uczyć się angielskiego? U źródła

Szkoły językowe prześcigają się w metodach, które mają zwięks...

Kursy języka angielskiego metodą Callana

Nauka języka angielskiego prowadzona jest wiele sposobów. Jedną z ...

Kursy języków obcych - poligloci dystansują konkurencję

Obecnie warto i trzeba zainwestować w naukę języków obcych, w szc...

Szkolenia

Kursy, szkolenia sprzedażowe

Dla większości firm efektywna sprzedaż jest synonimem su...

Webinary - popularna forma zdobywania specjalistycznej wiedzy

Ilość organizowanych webinarów przez firmy polskie nieus...

Popularne szkolenia dla firm

Jakie szkolenia dla firm są obecnie najbardziej popularne?...

Oferta

Oferta kursów

Oferujemy gamę kursów zawodowych, przygotowujących pracowników do wykonywania określonych zada...

Kurs na żurawie wieżowe

Kurs na operatora żurawi wieżowych Oferujemy kurs operatora żurawia wi...

Kurs na HDS

Kurs na operatora HDS czyli żurawi przeładunkowych Oferujemy kurs na o...

Kurs na wózki widłowe

Kurs na operatora wózków widłowych Oferujemy kurs na wózki widłowe, ...

Kurs żurawie HDS Kraków

Kurs żurawie HDS Kraków Przebieg kursu - żuraw przeładunkowy Częś...

Kurs żurawie HDS Warszawa

Kurs żurawie HDS Warszawa Obecnie niestety nie możemy być pewno zatru...

Kursy

Kursy i szkolenia

 TOP ↑    Copyright: © Szkolenia KRK