Kurs żurawie HDS Warszawa

Żurawie HDS WarszawaKurs żurawie HDS Warszawa

Obecnie niestety nie możemy być pewno zatrudnienia, bez względu na to, czy pracujemy u kogoś, czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami własnej firmy. Warto więc postawić na dodatkowe kursy, poszerzające nasze kompetencje. Obecnie korzystnie jest zrobić między innymi kurs dla operatorów żurawi HDS.

Żuraw przeładunkowy HDS

Warto wyjaśnić, co oznacza ten skrót. Żurawie HDS to inaczej Hydrauliczne Dźwigi Samochodowe.

Uprawnienia do ich prowadzenia jest wyjątkowo przydatne dla osób, pracujących w transporcie drogowym oraz produkcji. Warto pomyśleć o takim kursie również wtedy, gdy zamierzamy zdobyć dodatkowe kompetencje z zakresu załadunku oraz wyładunku towarów. Jest to więc przydatne nie tylko w transporcie ale również w handlu. posiadanie uprawnień operatora żurawia zwiększa więc nasze szanse na zatrudnienie w wielu sektorach gospodarki.

Jakie wymagania powinna spełniać osoba, która zostanie przyjęta na kurs?

Przede wszystkim musi być pełnoletnia oraz posiadać minimum podstawowe wykształcenie. Niezbędne jest również stwierdzenie, że nie ma przeciwwskazań do podjęcia pracy jako operator żurawi HDS. Wiele ośrodków szkoleniowych ma podpisane umowy z odpowiednimi lekarzami, więc wykonanie tego rodzaju badań jest możliwe bezpośrednio przed rozpoczęciem kursu. Kurs operatorów żurawi HDS obejmuje dwuczęściowe szkolenie, składające się z część teoretycznej oraz praktycznej.