Wyróżnia się wiele rodzajów wózków widłowych. Najprostszym jest wózek podnośnikowy, który służy do podnoszenia palet towarów na różne wysokości. Wózki podnośnikowe mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą silnika.

Ręczne wózki widłowe są proste w konstrukcji, spotykamy je często w sklepach, hurtowniach, ale również w portach czy magazynach. W przypadku wózków podnośnikowych z napędem, mamy do wyboru kilka rodzajów.

Więcej…
Kursy językowe dla firm
Kursy językowe

kursy językoweSzkolenie, delegacja, kurs językowy: pracownicy w wielu przypadkach reagują na takie polecenia szefów wręcz alergicznie.

Czy aby na pewno jest to powód do zmartwienia?

Owszem, szkolenie czy wyjazd służbowy nie zawsze są przyjemne, kojarzą się bowiem z podróżą, nocowaniem w hotelu oraz spędzeniem czasu z dala od rodziny. Kurs językowy dla firm jest już zupełnie odmienną kwestią, ponieważ zazwyczaj odbywa się w miejscu pracy lub szkole językowej, znajdującej się w tym samym mieście.

Wiele osób dorosłych zastanawia się jednak, co może dać im taka nauka. Sądzą bowiem, że chłonne umysły młodych ludzi lepiej przyswoją nowe słówka i zwroty.

Czy więc dla wielu dorosłych kurs językowy nie okaże się stratą czasu?

Okazuje się, że kursy języka angielskiego dla firm nie zawsze są nastawione na wpajanie reguł gramatycznych. Ich zadaniem jest wyposażenie pracowników w wiedzę i kompetencje, pozwalające na sprawniejszą i bardziej efektywniejszą pracę oraz swobodne porozumiewanie się w języku angielskim. Szkolenia obejmują słownictwo branżowe, związane z firmą, w jakiej są zatrudnieni uczestnicy. Możliwe jest zorganizowane kursu specjalistycznego z zakresu prawa, biznesu, medycyny, informatyki i wielu innych. Ponadto, kładzie się nacisk na umiejętności, na przykład prowadzenie rozmowy telefonicznej czy negocjacji biznesowych w języku angielskim, na korespondowaniu z klientem listownie i mailowo oraz sporządzanie umów czy pism.

Kursy dla określonych grup pracowników

Popularnością cieszą się także kursy dla określonych grup pracowników: kadry menażerskiej, zarządu, dla dyrektorów poszczególnych działów czy grup osób zatrudnionych, na przykład administracji, pracowników działu finansów, marketingu czy kadr. Każde szkolenie jest poprzedzone analizą potrzeb oraz poziomu, na jakim obecnie znajdują się kursanci. Pozwala to na stworzenie programu, idealnie dopasowanego do oczekiwań. Zaletą kursów językowych, oprócz ich indywidualnego charakteru oraz stuprocentowego dopasowania do wymagań jest również wygoda.

Zajęcia organizowane są wtedy, kiedy uczestnicy mają na to czas. Kurs można dowolnie rozłożyć, na jedną dłuższą lub dwie krótsze lekcje w tygodniu. Szkolenia językowe dla firm są dla pracowników motywacją do rozwoju osobistego oraz polepszania swoich kompetencji. Elastyczne podejście nowoczesnych placówek sprawia, że żaden uczestnik kursu nie czuje się jak w szkole. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny, z naciskiem na zadowolenie każdego kursanta.

 
Kursy języka angielskiego metodą Callana
Kursy języka angielskiegoNauka języka angielskiego prowadzona jest wiele sposobów. Jedną z najpopularniejszych metod stosowaną od ponad 50 lat, jest nauka metodą Callana. Metoda ta należy do grypy metod bezpośrednich. Metody bezpośrednie prze wiele sp
Gdzie najlepiej uczyć się angielskiego? U źródła
Nauka angielskiego u źródłaSzkoły językowe prześcigają się w metodach, które mają zwiększyć efektywność procesu nauczania języka obcego. Poza zorganizowanymi zajęciami, prowadzą strony internetowe z ciekawostkami, mają w ofercie quizy i gry mu

Kursy językowe

Gdzie najlepiej uczyć się angielskiego? U źródła

Szkoły językowe prześcigają się w metodach, które mają zwięks...

Kursy języka angielskiego metodą Callana

Nauka języka angielskiego prowadzona jest wiele sposobów. Jedną z ...

Kursy języków obcych - poligloci dystansują konkurencję

Obecnie warto i trzeba zainwestować w naukę języków obcych, w szc...

Szkolenia

Kursy, szkolenia sprzedażowe

Dla większości firm efektywna sprzedaż jest synonimem su...

Webinary - popularna forma zdobywania specjalistycznej wiedzy

Ilość organizowanych webinarów przez firmy polskie nieus...

Popularne szkolenia dla firm

Jakie szkolenia dla firm są obecnie najbardziej popularne?...

Oferta

Oferta kursów

Oferujemy gamę kursów zawodowych, przygotowujących pracowników do wykonywania określonych zada...

Kurs na żurawie wieżowe

Kurs na operatora żurawi wieżowych Oferujemy kurs operatora żurawia wi...

Kurs na HDS

Kurs na operatora HDS czyli żurawi przeładunkowych Oferujemy kurs na o...

Kurs na wózki widłowe

Kurs na operatora wózków widłowych Oferujemy kurs na wózki widłowe, ...

Kurs żurawie HDS Kraków

Kurs żurawie HDS Kraków Przebieg kursu - żuraw przeładunkowy Częś...

Kurs żurawie HDS Warszawa

Kurs żurawie HDS Warszawa Obecnie niestety nie możemy być pewno zatru...

Kursy

Kursy i szkolenia

 TOP ↑    Copyright: © Szkolenia KRK