Kursy zawodowe

Budowa wózka widłowego

Budowa wózka widłowegoJak zbudowany jest wózek widłowy? Posiada on kilka niezbędnych części, które składają się na jego konstrukcję. Wózek widłowy składa się z ramy. Jest ona najczęściej wykonana z dobrej jakości stali.

Podwozie wózka składa się z kół i w zależności od zastosowania pojazdu są one trzy lub cztery. Bardzo ważnym elementem każdego wózka widłowego jest jego silnik. Zasilany jest najczęściej benzyną, ale są również wózki zasilane ciepłym gazem, olejem napędowym czy też akumulatorami. Są to wózki zasilane elektrycznie.

Więcej…

   

Kurs na wózki widłowe

Kurs na wózki widłoweKurs na operatora wózków widłowych

Oferujemy kurs na wózki widłowe, zgodny z wymaganiami przepisów prawa.

Nasza kadra pedagogiczna to wykwalifikowani i doświadczeni praktycy. W ramach szkolenia oferujemy zajęcia teoretyczne i praktyczne. Kurs kończy się egzaminem, który może być przeprowadzony w naszym ośrodku lub bezpośrednio u klienta. Po zdaniu egzaminu absolwent uzyskuje ważne bezterminowo uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Więcej…

   

Kursy operatorów wózków widłowych - Kraków

Wózki widłoweKursy wózków widłowych - Kraków

Jeśli ktoś chce pracować w magazynie, dużym sklepie, na hali produkcyjnej, w hurtowni czy w porcie, dobrym pomysłem jest zrobienie kursu na operatora wózka widłowego. W takie szkolenie inwestują również osoby pracujące w zupełnie innych branżach, które po prostu chcą zyskać dodatkowe uprawnienia, ponieważ nigdy nie wiadomo, gdzie będzie jeszcze w życiu pracować.

Więcej…

   

Kurs operatora wózka Warszawa, Łódź, Poznań

Kurs operatora wózkaJak stać się profesjonalnym i wykwalifikowanym operatorem wózka widłowego? Nie ma innej drogi niż ukończenie stosownego kursu i uzyskanie zaświadczenia. Do samego szkolenia również należy się uprzednio przygotować. Najpierw musimy zrobić odpowiednie badania.

Są to badania psychologiczne i lekarskie pod kątem braku przeciwwskazań do prowadzenia wózka widłowego. Co może dyskwalifikować operatora? Na pewno choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca czy tez padaczka.

Więcej…