Kursy zawodowe

Kurs na wózki widłowe

Kurs na wózki widłoweKurs na operatora wózków widłowych

Oferujemy kurs na wózki widłowe, zgodny z wymaganiami przepisów prawa.

Nasza kadra pedagogiczna to wykwalifikowani i doświadczeni praktycy. W ramach szkolenia oferujemy zajęcia teoretyczne i praktyczne. Kurs kończy się egzaminem, który może być przeprowadzony w naszym ośrodku lub bezpośrednio u klienta. Po zdaniu egzaminu absolwent uzyskuje ważne bezterminowo uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Więcej…

   

Kursy operatorów wózków widłowych - Kraków

Wózki widłoweKursy wózków widłowych - Kraków

Jeśli ktoś chce pracować w magazynie, dużym sklepie, na hali produkcyjnej, w hurtowni czy w porcie, dobrym pomysłem jest zrobienie kursu na operatora wózka widłowego. W takie szkolenie inwestują również osoby pracujące w zupełnie innych branżach, które po prostu chcą zyskać dodatkowe uprawnienia, ponieważ nigdy nie wiadomo, gdzie będzie jeszcze w życiu pracować.

Więcej…

   

Żurawie HDS - zastosowanie

Żurawie HDS - zastosowanieŻuraw HDS, to specyficzna forma dźwigu, która przydaje się wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie może dotrzeć klasyczny żuraw wieżowy. Sprawdzi się więc on na różnych pomniejszych budowach, gdzie pole działania dźwigu nie musi być aż tak duże. Oto najpopularniejsze zastosowanie żurawia HDS.

Więcej…

   

Rodzaje i zastosowanie żurawi HDS

Rodzaje i zastosowanie żurawi HDSGdy wyobrażamy sobie w naszej głowie, jak mógłby wyglądać klasyczny żuraw HDS, prawdopodobnie mielibyśmy przed oczami dosyć prostą konstrukcję, z charakterystycznym chwytakiem. Jednak jest to dość ogólne ujęcie problemu.

Tak naprawdę, żurawie te są bardzo zróżnicowane pod względem funkcjonalności. Jak więc łatwo się domyślić, ich budowa będzie w znaczny sposób odbiegać od tego, co akurat sobie wyobrażamy.

Więcej…