Sale konferencyjne i szkoleniowe

Jak znaleźć dobry catering?

CateringGdy chcemy urządzić konferencję, szkolenie czy przyjęcie komunijne, jedną z najważniejszych rzeczy, o której musimy pamiętać jest zadbanie o posiłki. Zaproszeni goście ten element organizacyjny z pewnością będą jakoś kojarzyć z danym wydarzeniem, w którym uczestniczyli. Dlatego jeśli chcemy wywrzeć dobre wrażenie, warto m.in. zadbać właśnie o odpowiedni catering. Tylko jak znaleźć firmę, która sprosta oczekiwaniom gości?

Więcej…

   

Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych

Wynajmowanie sal konferencyjnychWynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych staje się coraz popularniejszą alternatywą dla posiadania takiego pomieszczenia na własność.

Dla wielu to luksus, ale dla innych to niepotrzebny wydatek, zwłaszcza, jeśli taką salę użytkujemy tylko na specjalne okazje. Jej sprzątanie czy ogrzewanie należy bowiem opłacać cały czas.

Więcej…

   

Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych

Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki przeznaczone do celów szkoleniowych. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że przy urzędach w dużych miastach znajdują się hotele pracownicze i profesjonalnie wyposażone ośrodki szkoleniowe, w których sale szkoleniowe posiadają dobrej klasy sprzęt nagłaśniający, rzutniki, komputery, wygodne stoliki i krzesła.

Więcej…

   

Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

Wyposażenie sali szkoleniowejWynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz bardziej popularne. Wiele firm i centrów szkoleniowych wynajmuje swoje sale z pełnym wyposażeniem.

Okazuje się, że chętnych wcale nie brakuje, a wręcz przeciwnie. Klientami są zazwyczaj właściciele przedsiębiorstw z różnych branż, szkoły, uczelnie wyższe czy inne instytucje, w tym również państwowe.

Więcej…