Wyróżnia się wiele rodzajów wózków widłowych. Najprostszym jest wózek podnośnikowy, który służy do podnoszenia palet towarów na różne wysokości. Wózki podnośnikowe mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą silnika.

Ręczne wózki widłowe są proste w konstrukcji, spotykamy je często w sklepach, hurtowniach, ale również w portach czy magazynach. W przypadku wózków podnośnikowych z napędem, mamy do wyboru kilka rodzajów.

Więcej…
Webinary - popularna forma zdobywania specjalistycznej wiedzy
Szkolenia

WebinaryIlość organizowanych webinarów przez firmy polskie nieustannie rośnie. Ich wiedza na temat tego, czym są webinary i w jakim celu mogą i są organizowane również się poszerza.

W konsekwencji tego, coraz chętniej wykorzystują to narzędzie do promocji produktów i usług oferowanych przez firmę.

Organizowanie webinarów

Osoby zainteresowane wprowadzeniem i wykorzystywaniem tego kanału dotarcia do potencjalnych klientów mogą organizować webinary we własnym zakresie - o ile ich wiedza na ten temat jest wystarczająca i gwarantująca powodzenie przedsięwzięcia.

Innym sposobem jest skorzystanie z usług firm zajmujących się stricte kompleksową organizacją webinarów - czyli przygotowaniem zaproszeń, wyborem programu, moderacją spotkania i wysyłką materiałów, np. prezentacji.

Do czego można wykorzystać webinar?

Jak już zostało wspomniane wcześniej webinary można wykorzystywać do promowania produktów oraz usług firmy. Ale to nie wszystko …

Coraz więcej firm, specjalizujących się na przykład w organizowaniu szkoleń ISO czy wdrożeniu systemu ISO przygotowuje webinary o charakterze dydaktycznym. Spotkania, w czasie których specjalista np. od systemu ISO 9001 czy ISO 14001 prezentuje uczestnikom bliżej dany system. Jest to doskonała forma zdobywania wiedzy dla przedstawicieli firm, którzy myślą o wprowadzeniu systemu w swoim przedsiębiorstwie, ale tak naprawdę nie wiedzą do końca czym jest dany system i jakie korzyści z tytułu wprowadzenia zanotują. W czasie takich spotkań mogą zadawać pytania specjalistom i rozwiązywać swoje wątpliwości.

Webinary mogą również być organizowane z myślą o audytorach, czyli osobach, które posiadają już na przykład certyfikat ISO. Grupa ta może się spotykać w celu rozwiązywania trudności jakie napotykają w czasie audytowania i skonfrontowania jak sobie radzić w danych sytuacjach.

Pamiętajmy o tym, że wytyczne systemów również się zmienią, co raz wprowadzane są uaktualnienia, które audytor musi znać i praktykować. Webinar na temat tego, co niesie za sobą zmiana np. w ISO 9001:2015 również może być wartościowy.

 
Kursy, szkolenia sprzedażowe
120Dla większości firm efektywna sprzedaż jest synonimem sukcesu. Jak jednak sprawić, że pracownicy będą sprzedawali więcej, nawiązując satysfakcjonujące relacje z klientami? Najlepszym sposobem, aby to osiągnąć jest zain
Popularne szkolenia dla firm
Popularne szkolenia dla firmJakie szkolenia dla firm są obecnie najbardziej popularne? Które kursy firmowe cieszą się największym powodzeniem? Jakiego rodzaju dokształcanie pracowników, jest obecnie najbardziej potrzebne?.

Kursy językowe

Gdzie najlepiej uczyć się angielskiego? U źródła

Szkoły językowe prześcigają się w metodach, które mają zwięks...

Kursy języka angielskiego metodą Callana

Nauka języka angielskiego prowadzona jest wiele sposobów. Jedną z ...

Kursy języków obcych - poligloci dystansują konkurencję

Obecnie warto i trzeba zainwestować w naukę języków obcych, w szc...

Szkolenia

Kursy, szkolenia sprzedażowe

Dla większości firm efektywna sprzedaż jest synonimem su...

Webinary - popularna forma zdobywania specjalistycznej wiedzy

Ilość organizowanych webinarów przez firmy polskie nieus...

Popularne szkolenia dla firm

Jakie szkolenia dla firm są obecnie najbardziej popularne?...

Oferta

Oferta kursów

Oferujemy gamę kursów zawodowych, przygotowujących pracowników do wykonywania określonych zada...

Kurs na żurawie wieżowe

Kurs na operatora żurawi wieżowych Oferujemy kurs operatora żurawia wi...

Kurs na HDS

Kurs na operatora HDS czyli żurawi przeładunkowych Oferujemy kurs na o...

Kurs na wózki widłowe

Kurs na operatora wózków widłowych Oferujemy kurs na wózki widłowe, ...

Kurs żurawie HDS Kraków

Kurs żurawie HDS Kraków Przebieg kursu - żuraw przeładunkowy Częś...

Kurs żurawie HDS Warszawa

Kurs żurawie HDS Warszawa Obecnie niestety nie możemy być pewno zatru...

Kursy

Kursy i szkolenia

 TOP ↑    Copyright: © Szkolenia KRK