Zarządzanie projektami w CV

Projekty w CVNa pewno wiesz jak to jest kiedy wkracza się na rynek jako nowa osoba. Wyszukujesz wszystkie swoje zalety, certyfikaty, kursy. Przypominasz sobie gdzie pracowałeś i w jakich latach. Robisz wszystko żeby przykuć uwagę swojego przyszłego pracodawcy. Potencjalny pracodawca rozgląda się, przegląda dokumenty, czyta. Widzi wszędzie te same umiejętności, analizuje i szuka umiejętności, które przykują jego uwagę.

Jak się wyróżnić? Co dodać do CV aby zostać zauważonym w stercie innych dokumentów? Patrzysz na rynek widzisz, że masz wszystkie umiejętności. Trafia w Twoje ręce najnowszy magazyn businessowy, w którym czytasz: Najbardziej poszukiwaną umiejętnością w branży IT, marketingowej, sprzedaży, developerskiej, jest zarządzanie projektami! Teraz już wiesz co wybrać, o co wzbogacić swoje CV. Curriculum Vitae przyciąga uwagę jeśli masz czym się pochwalić w zakresie zarządzania projektami. Twój projekt dostał się do crowdfundingu? Tworzysz bloga od kilku lat i zarządzasz jego projektem? Tworzysz cykle na swojej stronie? Organizowałeś konferencję?

Wszystko to jak najbardziej wchodzi w zakres zarządzania projektami. Dodaj do tego kurs zarządzania projektami, a szybko uzyskasz odpowiedź zwrotną z wymarzonej pracy. Zacznij rekrutację od wpisania zarządzania projektami jako umiejętności. Zrób kurs zarządzania projektami i wpisz go w CV w pole kursy. Daj poznać siebie jako specjalistę od zarządzania projektami. Nie zapomnij o portfolio, w którym możesz zamieścić zdjęcia ze zrealizowanych projektów.